SANATIN ENGEL TANIMAZ HALİ.

Türkiye Engelsizler Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi'ne Hoşgeldiniz!

Bizi Tanı!

TEKSEM’in kuruluş hikayesine tanık olabilirsiniz… Engelli hayatına eksiksiz Sanat dokunduran ve süreci bizzat işleyen bir kuruluşuz.. Bizi Tanıyın!

HEMEN TANI

Aramıza Katıl!

İletişim ağımızı ve eğitim süreçlerimizi, tüm engellilerimize ulaştırabilemek için sizlere ve sizlerin yeteneklerine çok ihtiyacımız var…  Bize Katılın!

HEMEN KATIL!

Destek Ol!

Engelleri ortadan kaldırmak, süreç boyunca ihtiyaçları karşılamak ve fiziki varlığımızı sürdürebilmek, yaşatabilmek için ürünlerimizi Hemen Keşfedin!

HEMEN KEŞFET

Bize Ulaş!

Bazen harekete geçmek isteriz… İşte bizler tam bu süreçte sizlere kendimizi tanıtıyoruz. Ortak yapabileeğimiz yüzlerce seçenekler bulabiliriz.. Bekliyoruz!

HEMEN ULAŞ
SANATIN ENGEL TANIMAZ HALİNE HOŞGELDİNİZ.

TEKSEM, Engelli Kadınların arka planda kalmak yerine ekonomik özgürlüklerini kazanmalarına istihdam sağlamaktadır.

ve 121 engelli kız öğrencinin eğitim, sağlık, giyim ve tedavi masrafları TEKSEM tarafından karşılanmaktadır.

BİZİ KEŞFEDİN

Sadece sanat değil, hayatın da içindeyiz.

Mutluluğumuzu ve enerjimizle Faaliyette bulunduğumuz tüm çocukların hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmayı. Umut dolu nice nesiller üretmeyi, hayatı seviyoruz!

Hemen Keşfet

Eşitlik istiyor ve eğitime çok önem veriyoruz.

Dünya’nın sayılı Sosyal Sorumluluk ve kültür- sanat merkeziden biri hale gelmesini istiyoruz. Üreteceğimiz projeler ve sanatla ülkemizin başarılı – eğitimli lider engelli gençlerine katkıda bulunacak bir ortam sağlamaktır.

HEMEN KEŞFET

SORU – CEVAP

HEMEN İNCELE

ÜRÜNLERİMİZ

HEMEN İNCELE

TİYATRO YAPIYORUZ

HEMEN İNCELE

Bizim için ne dediler?

Bir birinden değerli sanatçılarımızın maddi manevi desteğini sizlerle paylaşmak istedik. Bizler sizlerle güçlüyüz. İyi ki varsınız!

Teksem
Öyle kolay değil insanın kalbine dokunabilmek. Gamze çabalarıyla, el emeği üretimleriyle, miniklerin ihtiyaçlarını ulaştırarak hepimizin kalbine tek tek dokunuyor… 

Özge Borak
OYUNCU

Hayatımızda en güzel dua en güzel bir kalpten gelen değilmidir. Bu süreçte, o güzel minicik kalplere ışık olan Gamze ablaları hepimizin içini ısıtmaya devam ediyor.

Zahide Yetiş
SUNUCU

Teksem
Mavinin gördüğüm en en güzel tonu! Tanıdığım en güçlü kadınlardan biridir. Hayatımda olduğun ve en çok da hayatında bana da yer verdiğin için çok teşekkür ederim…

Ayben
R. ŞARKICI

Çocuklar için hiç durmadan çalışır,çabalar,emek verir ve asla vazgeçmez! Kalbi güzel arkadaşım. Gülümsemek için hep bir yol bulur mesela,en çok o yönüne hayranım…

Eylül Öztürk
OYUNCU

Umut görünmezi görür, elle tutulamayanı hisseder ve imkansızı başarır.

TEKSEM EKİBİMİZ

Kurumsal yapımızı sizlere gösteriyoruz. TEKSEM profesyonel yönetim kadrosu ile hem faaliyetlerini sürdürüyor hem de yapı itibari ile büyüme ivmesini koruyor. 

Gamze Elibol Yavuz

Kurucu / Oyuncu

TEKSEM Kurucusu ve genel süreçlerin tamamını yönetir.


Turgut Yavuz

Genel Koordinatör

TEKSEM kurumunun tüm iletişim ve temas sürecini yönetir.


Uğur Elibol

Halkla İlişkiler

TEKSEM kurumunun marketing süreçlerini yönetir.


Erkin Erol

E-Ticaret Koordinatörü

TEKSEM kurumuna ait tüm dijital kanalları geliştirir ve yönetir.


734

TKR. SANDALYE

80.000

TİYATRO ERİŞİMİ

7.312

ENGELLİ ÇOCUK

Bizden Haberler

TEKSEM olarak faaliyetlerimizi ve iletmek istediğimiz tüm konuları burada sizler için topladık. Merak ettiğiniz birçok bilgiyi buladan okuyabilirsiniz.

Haydi! Engelsiz Tiyatroya

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir[…]

Read more
Eylül 3, 2019 0

Hayata Dokunuyoruz!

Dünyada yapılacak en büyük iyilik, korku içinde yaşayan bir insanın güvenliğini sağlamaktır. Beydeba   Gönüllü olmak ve iyilik peşinde konuşmak bazen korku içinde yaşayan insanları en güzel dünyayı sunmaktır.  Hayata dokunmak[…]

Read more
Eylül 3, 2019 0

Sanat’ın Engelsiz Hali

“Sanat özlem duyulan yerde ortaya çıkar ve gelişir,” der A.Tarkovsky. Sonra da şunu ekler rus yönetmen “Sanat olgusu, faydacı bir pratiğin bizden gizlediği tinsel gerçekle iç içe geçmiş bu dünyanın bir simgesidir.”  […]

Read more
Eylül 3, 2019 0

Başlıyoruz!

Biz sayfa sonlarında vedalaşmaktan yana değiliz. Tam tersine sizleri aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz. Şimdi bize katılmak için sadece bir adım kaldı. Aşağıdaki formu doldurman yeterli. 

Hemen Katılın

Destek Markalarımız

Bizlere yardımlarını esirgemeyen ve hep yanımızda olan markalarımız. Büyümemize ve yaşadığımız tüm sorunlarda yanımızda olmaya devam ettiler. Teşekkür ediyoruz!