Başlıyoruz!

Sevgili Gönüllü dostlarımız. Sayfamızı ve bizleri keşfederek, hem sanata hem de engelli hayatına çok büyük dokunuşlar gerçekleştirdiniz. Keşfetme arzunuza ve bu yönde katkılarınıza şükran borçluyuz.

Engelli hayatında kaldırılması gereken engeller ile ilgili belki de binlerce kuruluştan bir tanesiyiz. Sizler de bu yolda çözüm arayan yüzbinlerce gönüllümüzden biri oldunuz veya adayısınız.

Kendimizi ve yaptığımız projeleri ifade etmeye, göstermeye ve anlatmaya çalıştık. Kadromuzda, öğretmenlerden tutun avutlara, avukatlardan ünlü isimlerimize kadar bir çok farklı kategori ve meslek grubundan çözüm odaklı gönüllülerimiz ile sizleri davet ettik.

Biliyoruz, bu yol çok sabır isteyen ve zor süreçleri barındıran hayat bütünüydü. Ama en büyük arzumuz, yaşama sevincini bizlerden esirgemeyen, bir adım daha atabilmek, ayağa kalkabilmek ya da tekerlekli sandalyesi ile umutlarına sarılabilecek mutlu gözleri keşfetmek.

Biz sadece gönüllü değil, yaşama tutunan tüm bireylerimiz için buradayız. Eğer bu yolda bizimle olmak isterseniz, sizleri davet ediyoruz!